Půjčky bez ručení Kladno

Půjčky bez ručitele zde

Život v dnešní době a v současné situaci společnosti si vyžaduje mít přístup k penězům. A to častokrát několikrát za sebou. Živelné pohromy, studium, nutné finanční náklady, dovolené na lastminute. Často se může jednat o investice, které si vyžadují peníze ve velkém obnosu a to často hned nebo zkrátka co nejdříve.

Jenže většina bank chce mít jistotu, že svou půjčku budete splácet, pokud možno správně a soustavně dle předpisu smlouvy. Toho banky dosahují povinností mít při splácení půjčky ručitele. A v případě, že nebudete schopni splácet, splatí vaši půjčku ručitel za vás.

Půjčky bez ručení

Pokud máte problém sehnat ručitele, nebo zkrátka tuto proceduru odmítáte například z morálních důvodů (pro někoho může být nepřijatelné ,aby za něj ručil někdo jiný svým majetkem). Pro takové lidi existují samozřejmě mnohé možnosti, tou nejrozšířenější a nejvyhledávanější jsou půjčky bez ručení Kladno.

Výhody a nevýhody půjčky bez ručení

Je rozhodně hezké vědět, že za půjčku ničím vy, nebo někdo třetí, nemusí ručit svým majetkem.

Ovšem tím se banka může dostat do potíží v případě nesplácení půjčky, protože nemá účinný nástroj vymáhání splátky. Proto se banky budou tak či tak bránit a pojišťovat jinak, než ručením. Například vyššími úroky nebo penálem v případě opoždění splátek či mírnějšími podmínkami pro zápis do registru dlužníků.

Půjčky bez ručení raději od důvěryhodných subjektů

Půjčky dnes může nabízet prakticky kdokoliv. A to může být často i problém, pokud naletíte na zdánlivě vhodně vypadající půjčku bez ručení. Nejvíce právě osoby ze soukromého sektoru na vlastní pěst nabízejí nejrůznější půjčky, ale často až s lichvářskými úroky či praktikami vymáhání splátek.

Takovým nabídkám se raději vyhýbejte, hlavně v dobách, kdy je vaše schopnost splácet narušena či přímo ohrožena do budoucna.